Základní informace o jeslích Smíšci

.

Milí rodiče,

otevíráme druhou pobočku naší dětské skupiny Smíšci, a to v Jundrově. Do školičky přijímáme přihlášky již nyní. Bližší informace a přpadnou prohlídku školičky Vám poskytneme na uvedených kontaktech.

Dětská skupina – Jesle Smíšci zajišťují péči o děti od jednoho roku až do předškolního věku. Kapacita je 24 dětí na den. Provoz je zajištěn v nebytovém prostoru v 1. a 2. patře na adrese Jundrov. Součástí budovy je soukromé hřiště ve vnitrobloku.

Péči zajišťují kvalifikované chůvy. V rámci péče o děti respektujeme jedinečnost dítěte.

Zajistímě dětem každý den pestrý program, který podpoří jejich všestranný rozvoj, fantazii a zájem. Budeme si hrát, poznávat, tvořit. Samozřejmostí jsou hudební a pohybové aktivity (jóga, gymnastika, kurzy plavání apod.). V případě zájmu zajistíme blokovou výuku angličtiny. Spolupracujeme se Sokolem, kde máme přístup do jejich tělocvičny. Důležitý je pro nás každodenní pobyt venku, kdy bychom rády co nejvíce času trávily s dětmi venku (pokud to dovolí počasí a věk dětí).

Pravidelně pořádáme akce pro děti (např. divadlo, výlety, canisterapie apod.).

Jsme tu nejen pro děti, ale také pro rodiče. Otevírací dobu přizpůsobíme potřebám rodičů. Sami si volíte, jak často chcete skupinku navštěvovat, a zda zvolíte dopolední nebo celodenní docházku.  Samozřejmě docházku můžete dle zájmu navyšovat.

Stále si nejste jistí? Přijďte si nezávazně vyzkoušet školičku na den zdarma (platba pouze za stravu), a poté se sami rozhodnete, zda bude chtít nadále využívat naši školičku. Je nutné se předem přihlásit.