Úvodem

Milí rodiče,

jsme tým kvalifikovaných a milujících tet, které se starají o Vaše děti s láskou, respektem a s individuálním přístupem.

Dětskou skupinu Smíšci v Brně jsem otevřela abych pomohla rodičům skloubit rodinný a pracovní život, a zajistila kvalitní péči o Vaše děti. Skupinku provozujeme od roku 2017, a protože jsou u nás děti spokojeny, navýšili jsme kapacitu na 15 dětí/den, abychom uspokojili poptávku po našich službách.

Dětskou skupinu Smíšci Kuřim pro 6 dětí provozujeme od roku 2022. Tuto pobočku jsem otevřela po nabídce přenechání prostor z hlídacího koutku. Přece jsem nemohla rodiče připravit o možnost umístění do školičky v případě potřeby 🙂

Dětskou skupinu Smíšci Břeclav pro 12 dětí momentálně připravujeme. Tu jsem se rozhodla otevřít abych se mohla vrátit zpět do rodné vesnice v okolí a umístit své dítě poblíž. Předpokládané datum otevření září 2023, dle stavebních úprav a schválení dotyčných orgánů.

Jsme členy Asociace provozovatelů dětských skupin a mikrojeslí.